Zkušenosti s topenářstvím

Pokud potřebujete co nejrychleji opravit havárii vody, topení nebo plynu, ve společnosti Ing. Luďka Hrnčíře to pro Vás bez problému zvládneme. Své služby poskytujeme klientům z Ústeckého i Libereckého kraje už téměř patnáct let a díky tomu pokaždé snadno a spolehlivě identifikujeme příčiny problému a postaráme se o to, aby bylo jeho řešení dlouhodobé.

Protože za sebou v oblasti vody, topení a plynu máme tisíce drobných i rozsáhlejších zakázek, umíme Vám kvalitní a maximálně důsledné provedení práce zaručit tak jako málokdo. Řadu let praxe má za sebou i každý z našich zaměstnanců, a ty také pro jejich práci pravidelně důkladně školíme. Těší nás, že jsme se za roky práce stali v Rumburku a jeho okolí zavedenou firmou, se kterou jsou její zákazníci spokojení.

Nechceme ale ustrnout a v oblasti plynařství, vodoinstalací i topenářství se soustavně snažíme orientovat se v novinkách a trendech. I díky tomu zvládneme každému ze svých klientů poskytnout špičkové, moderní služby. Věříme, že s nimi budete spokojeni i Vy!

Ing. Luděk Hrnčíř

IČ: 72682621
DIČ: CZ7708092414
Adresa:
Novákova 1555/32
408 01 Rumburk 1
Telefon:
725 800 081
E-mail:
ludek.hrncir@seznam.cz
Web:
www.topenarhrncir.cz