O nás

Ve společnosti Ing. Luďka Hrnčíře v Rumburku máme téměř patnáct let zkušeností s poskytováním topenářských prací a služeb v oblasti oprav, montáží a instalací plynu, vody a kanalizací. Ať už potřebujete dát do pořádku topení, provést servis kotle nebo vyměnit vodovodní baterii, jsme Vám v naší společnosti kdykoli k dispozici se službami ve špičkové kvalitě. Svému oboru se věnujeme už od roku 2003 a přesně tak víme, co přesně naši klienti potřebují.

Dáváme si záležet na tom, abychom zákazníka během každé spolupráce pečlivě vyslechli a následně mu dodali služby, které budou přesně vyhovovat všem jeho potřebám. Stačí, abyste nám popsali svůj problém, a my už sami zjistíme, co přesně je špatně, najdeme optimální řešení a odvedeme precizní práci, abyste se konečně mohli zbavit zbytečných starostí a Vaše domácnost znovu bez problému fungovala.

Jaké konkrétní služby si ve společnosti Ing. Luďka Hrnčíře můžete objednat?

  • topení – Topenářské práce tvoří těžiště naší nabídky už od samého počátku. Rádi Vám pomůžeme, pokud Vaše topení nefunguje tak, jak má, nebo pokud jste se dokonce rozhodli je kompletně rekonstruovat nebo vyměnit. Provádíme také servis všech typů kotlů, jejich výměnám a revizím podle zákona 201/2012 Sb. Věnujeme se kotlům na tuhá paliva, elektrokotlům, kondenzačním kotlům, automatickým i závěsným kotlům. Dodáváme, instalujeme a opravujeme topidla, radiátory a konvektory.
  • voda – Řešíme havarijní stavy i celkové výměny a rekonstrukce zařizovacích předmětů, potrubí, vodovodních baterií, vodoměrů, záchodů a sprchových koutů. Čistíme sifony a výpustě a opravujeme kanalizace. Provádíme instalace i výměny ohřívačů vody a bojlerů. Zařídíme kompletní montáže vodoinstalací a jejich rekonstrukce. V případě havárie vody jsme pro Vás k dispozici 24 hodin denně.
  • plyn –Víme všechno o plynoinstalacích a plynových spotřebičích a postaráme se, aby bezchybně a bezpečně fungovaly. Opravíme pro Vás závadné rozvody plynu nebo zařídíme nové. Ozvat se nám kdykoli můžete během havarijního stavu. Staráme se také o havarijní i neakutní opravy plynových kotlů a jejich revize. Zajistíme pro Vás revize plynu a abychom se ujistili o bezpečnosti Vaší instalace, použijeme profesionální detekci úniků.

Ve společnosti Ing. Luďka Hrnčíře máme zkušenosti především s kotli značek Dakon, Buderus, Opop, Immergas, Kovarson, Ekoefekt, Viadrus, Ekoscroll nebo Protherm.

Speciální kapitolou našich služeb je i kompletní vyřízení žádosti o kotlíkovou dotacivčetně následné realizace prací.

Ať už potřebujete jakékoli služby v oblasti topenářství nebo vodoinstalatérství, rádi za Vámi přijedeme kamkoli v okolí Rumburku, Varnsdorfu, Šluknova, Mikulášovic nebo Nového Boru. Vyzkoušejte profesionálního topenáře i Vy a zbavte se všech zbytečných starostí s vytápěním nebo vodou. Věříme, že budete se službami naší firmy spokojeni!

Provozní doba

Pondělí–neděle nonstop

Ing. Luděk Hrnčíř

IČ: 72682621
DIČ: CZ7708092414
Adresa:
Novákova 1555/32
408 01 Rumburk 1
Telefon:
725 800 081
E-mail:
ludek.hrncir@seznam.cz
Web:
www.topenarhrncir.cz