Čím se řídíme při práci

Ve společnosti Ing. Luďka Hrnčíře neustále dbáme na špičkovou kvalitu našich služeb. Ať už objednáte kteroukoli z nich, záleží nám na tom, abyste od nás nikdy nedostali nedodělek nebo odbytou práci. Naši zaměstnanci při každé spolupráci s klientem dbají i na ty nejmenší detaily a starají se tak o to, aby Vám jednou opravená závada znovu nezačala znepříjemňovat život.

Díky svým dlouholetým zkušenostem dobře víme, jaké materiály, produkty i postupy jsou v našem oboru ty nejlepší, a všechny z nich využíváme ve Váš prospěch. Problémem pro nás není oprava radiátoru, výměna celého topného systému, revize kotle ani oprava vodovodního potrubí: a díky našim službám si vždy můžete být jistí, že výsledek bude bezpečný a dokonale funkční.

A kromě vysoké kvality vytápění, vodoinstalací nebo plynových rozvodů se pro své klienty umíme postarat i o jejich vynikající ekologické vlastnosti (v případě zájmu se prostřednictvím zařízení kotlíkové dotace postaráme také o to, aby Vás přechod na ekologičtější způsob vytápění nestál o moc peněz navíc). Je jen na Vás, jaké konkrétní požadavky budete na naše služby mít: my jsme tu od toho, abychom zajistili jejich bezchybnou realizaci. Pokud právě hledáte topenáře nebo vodoinstalatéra, zavolejte nám a využijte naše služby ještě dnes!

Ing. Luděk Hrnčíř

IČ: 72682621
DIČ: CZ7708092414
Adresa:
Novákova 1555/32
408 01 Rumburk 1
Telefon:
725 800 081
E-mail:
ludek.hrncir@seznam.cz
Web:
www.topenarhrncir.cz